Sentralbord

Åpent tirsdag–torsdag kl. 10:00–14:00
32 21 90 20
post@filadelfiadrammen.no

Medarbeidere

Nils Wämmerfors

Ungdomspastor

nils@filadelfiadrammen.org
94057095

Gunhilde Brun-Pedersen

Administrativ leder

gunhilde@filadelfiadrammen.org
41422743

Simon Vehusheia Waldemar

Ungdomsleder

simon@filadelfiadrammen.org
47298648

Aina Beathe Øberg Framnes

Barneleder

aina@filadelfiadrammen.org
98668343

Rikke Fjeldberg

Gudstjeneste koordinator

rikke@filadelfiadrammen.no
91746946

Katrine Bergum

Leder for Hjerteprat (Samtaletjenesten)

katrine@filadelfiadrammen.org
48269740

Frida Våraker

Medieansvarlig

frida@filadelfiadrammen.org

Børre Våraker

Representant for administrasjonskomiteen

admin@filadelfiadrammen.no
90026290